Will Vandom

25. srpna 2013 v 14:25 | Cornelia♦
W.I.T.C.H.: Уил

Základní informace: Narodila se 19. ledna ve znamení Kozoroha. Je jí 14 let. Její celé jméno zní Willhelmína, Will ale nesnáší, když jí tak někdo říká. Žije se svojí maminkou a malým bratříčkem. Závodně plave a miluje zvířata. Je nesmělá, lehce uzavřená a citlivá. Vládne silám energie a chrání Srdce Kondrakaru. Zbožňuje žáby a sbírá nejrůznější věci s motivem žab. Miluje svého staršího spolužáka Matta.

Povaha: Will je na první pohled velmi křehká a zranitelná dívka, málokdo však tuší, že se v ní ukrývá vůdkyně. A jako správná vůdkyně je rozhodná a odvážná. Příliš se ale nesvěřuje druhým a je velmi stydlivá. Má také veliké srdce a je empatická.

Škola: Chodí do třídy s Cornelií. Školu nemá ráda a často chodí pozdě. Baví ji chemie a přírodní vědy. Nesnáší matematiku.

Rodina: Maminka Susan si vzala jejího profesora dějepisu Deana Collinse a narodil se jim malý Williams. S mamkou se často hádá ale mají se rády. Susan pracuje v Simult Techu.

Moc: Vládne energii a dokáže mluvit s elektrickými spotřebiči.

Láska: Chodí se svou láskou Mattem, frontmanem kapely Cobalt Blue a matematickým géniem.

Vzhled: Je menší ale sportovní a štíhlé postavy. Má srdcovitý obličej, středně dlouhé zrzavé vlasy a veliké hnědé oči.

Styl: Oblíká se sportovně... skoro jako kluk. Nerada nosí šaty a podpatky.

Koníčky: Plavání a sport všeobecně. Málokdy ji uvidíte bez jejího kola. Pracuje ve zverimexu Mattova dědečka, nejen proto, že má pro zvířata zvláštní cítění.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama