Irma Lair

26. srpna 2013 v 13:59 | Cornelia♦
Základní informace: Narodila se 13. března ve znamení Ryb. Je jí 13 let. Žije se svým tatínkem policistou, nevlastní maminkou, mladším bráškou a želvou Lilit. Miluje muziku a je věrnou fanynkou zpěvačky Karmilly. Ovládá vodu, se kterou dokáže dělat divy. Chodí se Stephenem.

Povaha: Irma je líná a pohodlná holka, ovšem má výborný smysl pro humor, vždy dokáže člověka povzbudit a nebere se moc vážně. Ze všech strážkyň je nejpotrhlejší. Umí se ale na dlouhou dobu urazit.

Škola: Do třídy chodí s Taranee a Hay Lin a ve škole má ráda pouze bufet a zvuk zvonku, ohlašujícího konec vyučování.

Rodina: S tatínkem Tomem a nevlastní mámou Annou vychází spíš dobře, občas se sice pohádají, ale většinou kvůli maličkostem. Někdy ji otravuje její mladší bráška Christopher.

Moc: S vodou dokáže udělat cokoliv, navíc umí vnutit druhým své myšlenky, což se jí hodí především při zkoušení ve škole.

Láska: Chodí se Stephenem - počítačovým expertem.

Vzhled: Irma je asi nejbaculatější ze všech WITCH, není ovšem divu, když má tak ráda dobré jídlo a sladkosti. Obličej má milý a kulatý, zdobí ho rošťácké oči v tyrkysové barvě a hnědé, vlnité, polodlouhé vlasy.

Styl: Obléká se podle vlastního vkusu, má ráda růžovou a holčičí doplňky.

Koníčky: Hudba, zpěv, mlsání a klábosení.
 


Komentáře

1 Natally Natally | Web | 26. srpna 2013 v 14:05 | Reagovat

vždycky jsem měla Irmu ráda když jsem byla malá :D prosím jukni ke mně,mám nový blog a tak by jsem byla strašně ráda za tvou návštěvu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama