Leden 2011

Seznam Sb

26. ledna 2011 v 18:13 | Cornelia♦
Děkuju moc všem, kteří se mnou spřátelili :) Tady je celkový seznam:
Witch

25. ledna 2011 v 22:24 | Cornelia♦
witch
© corneliehale.blog.cz

Rozcestí:

               WillIrmaTaraneeCorneliaHay LinElyonOrubeJiné postavy
                        Bývalé strážkyněWitch obrázkyKnížky, časopisy, seriál

Irma - popis

22. ledna 2011 v 18:03 | Cornelia♦ |  Irma
Irma Lairová

Irma je vtipná a názorová. Velmi ráda je středem pozornosti a dokáže upoutat svým vyprávěním. Nikdo ji nebere moc vážně, i když ona všechno co říká myslí doopravdy.
Obléká se v dívčím stylu. Ráda mixuje oblečení a i když včera měla růžovou sukni a bílou květovanou halenku, dneska ji můžete čekat třeba v džínách se cvočkami a kožené bundě.
Hnědé vlasy nosí buď rozpuštěné nebo ve dvou culíčcích, zdobí si je nejrůznějšími sponkami.
Na svět mrká tyrkysovýma očima.
Chová se spontánně, neřeší co si o ní ostatní myslí a ve všem vidí něco nadpřirozeného. Často se kvůli svojí povaze hádá s Cornelií.
Miluje koupání, svou želvičku Lilit a nicnedělání. Nesnáší sport, zato ráda zpívá a hraje divadlo. Nejvíce si pochutnává na chipsech.
Irma se lehce urazí, tak jí nic nevyčítejte a snažte se brát její vtípky s nadhledem. Ona vám to oplatí přátelským postojem a zaručenou zábavou.
Její humor je nekomplikovaný, plný hlášek a vtípků. Ale občas se stává že někoho urazí, i když nechce, protože né každý její humor pochopí.
Je spíš uvolněná a pohodová.
Kluky miluje a i když to s nima není lehké, tak se zamilovává docela často.
Škola jí nejde a tak jí neřeší. Ve škole je jejím nejoblíbenějším předmětem školní zvonek. Samozřejmě ale pouze tehdy, když zvoní na přestávku =D.

Will - popis

21. ledna 2011 v 17:58 | Cornelia♦ |  Will
Will Vandomová
will
Will je milá, nesmělá, rozumná a citlivá. Nemá ráda hádky, vše řeší s rozumem. Je to pravý vůdce, i když si to sama nechce přiznat.
Kdybyste se s Will potkali na ulici, nejspíš byste si řekli něco jako: "Milá holka." Ale víc byste si jí nevšímali. Will je totiž docela plachá a uzavřená, ale také silná a statečná. Zkrátka pod slupkou jemné dívky se skrývá bojovnice.
Není příliš vysoká, ale štíhlá. Nerada se nějak babrá v oblečení, nejčastěji sáhne po pohodlných džínách a nějakému tričku. Oblíbila si teplé flanelové mikiny.
Polodlouhé rudé vlasy, jejichž česání W zrovna nemiluje, si nechává volně rozpuštěné. Občas si je sice nějak ozdobí, ale moc to nepřehání.
Obličej jí zdobí krásné velké hnědé oči. Dalším jejím typickým rysem je nesmělý úsměv.
Mezi její koníčky patří plavání, jízda na kole a sport všeobecně. Má sportovního ducha a je soutěživá.
Narodila se ve znamení kozoroha. Je tvrdohlavá, rozhodná, ale mírná a hodná. Má v sobě kousek diplomacie. Také má smysl pro humor, jemný a mírně ironický.
Kluci se jí líbí citliví, hezcí a umělečtí. No... zkrátka typ Matt =)
Miluje žáby a vše s tím spojené. Proč zrovna žáby? Protože je jednak povahově takové žabka, a taky protože s tím má spojenou vzpomínku, když s ní ještě žil její taťka.
Školu ráda nemá, ale baví ji Biologie a chemie.
Co máš s Will společného ty? =)

Upřímná omluva...

19. ledna 2011 v 22:04 | Cornelia♦
...omluva za mou nepřítomnost. Chyběla mi síla něco sem dávat, takže jsem sem ani nekoukala a věnovala se svému obyčejném lidskému životu. Ale děkuji všem kteří na mě nezapomněli...

Aktuálně:
-ohledně toho sims komixu Witch, tak nevím, protože mám nějaké potíže s compem... ale jestli to půjde, tak se na to vrhnu.
- charakteristiky určitě budou, to nesmí chybět
- nový design chystám, v nejbližší době ho sem nastavím.
- obrázky a všechno podstatné bude.

Takže je to oficiální, jsem zpátky a od zítřka tady budou články.

S pozdravem (a přáním PF 2011!!)

Cornelia ♦