Bývalé strážkyně

23. července 2009 v 12:31 | CornelieHale |  ostatní postavy

CASSIDY
ŽIVEL :
Voda
POPIS : Cassidy byla z Bývalích Strážkyň nejmladší. Strážkyí se stala v 13 letech. Ovládala vodu. Když Nerisse Kondrakar odebral Srdce Kondrakaru, tak ho dostala Cassidy. Nerissa však po Srdci pořád toužila, žádala ho od ní. Ale když Cassidy omítla, Nerissa ji zabila.
V seriále chtěla být Cassidy doktorkou. Její sen se tedy nikdy nesplnil.HALINOR
ŽIVEL : Oheň
POPIS : Halinor ovládá ohěň. Své poslání začala v 14 letech. Když byla Cassidy zabyta tak se vzbouřila proti Věštci a tvrdila, že Věštec dal Srdce Cassidy, ale dobře věděl že ji tím Nerissa zabije . Proto byla vyprostěna z Kondrakaru.
V seriále však zůstala Halinor v Kondrakaru a když se Nerissa vrátila pro pomstu tak se stala Halinor její obětí pomsty.
YAN LIN
ŽIVEL : Vzduch
POPIS : V 14 letech se stala Strážkyní. Yan Lin ovládá vzduch je také babičkou Hay Lin, proto má Hay Lin také živel vzduch. Yan Lin se stala po smrti Cassidy držitelkou Srdce Kondrakaru. Pak ho Yan Lin předala Will. Jako jedíná Bývalá Strážkyně zůstala v Kondrakaru.
V seriále se také stala obětí Nerissi.KADMA
ŽIVEL : Země

POPIS : Byla Strážkyní země , stala se jí v 13 letech. Nikdy si nemínila přiznat jakoukoliv chybu. Byla vyprostěna z Kondrakaru s Halinor a byla ve stejné mínění jako Halinor. Potom vlastnila dům a pomáhala Witch s nalezením Nerissi.
V seriále však byla Kadma vládkyní země Zambala. Když však přišla Nerissa, tak se dostala Kadma pod vládu Nerissi.
NERISSA
ŽIVĚL : Energie
POPIS : Nerissa se stala Strážkyní v 15 letech. Nerissa byla určená jako vlastnička Srdce Kondrakaru. Kondrakar však usoudil že toho není hodna a přidělil Srdce Cassidy .Nerissa se ho však nevzdala a Cassidy zabila. Kondrakar ji tím odsoudil a vyhodil z Kondrakaru. Ona však povstala a chtěla ovládnou svět.
V seriále je děj podobný , ale k pomstě použila Bývalé Strážkyně.ZDROJ

 


Komentáře

1 hay linka hay linka | Web | 18. března 2010 v 17:43 | Reagovat

super

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama